Elegant Solution

Elegancija yra neįprasto efektyvumo ir paprastumo grožis. Elegantiškas sprendimas yra problemos sprendimas paprasčiausiu ir efektyviausiu būdu.

Laikas yra brangus, o tolerancija klaidoms – menka. Dėl šios priežasties advokatų profesinė bendrija Elegant Solution vienija tik patyrusius advokatus, kurie teikia visų sričių teisines paslaugas. Teisinius klausimus sprendžiame greitai ir efektyviai. Didelė patirtis, profesionalumas, į klientą orientuotas požiūris ir greita reakcija yra pagrindiniai Elegant Solution teikiamų paslaugų elementai.

Advokatė Karolina Baronaitė-Birmontė yra advokatų profesinės bendrijos Elegant Solution šerdis. Elegant Solution įkūrėja ir vadovė Karolina Baronaitė-Birmontė yra teisės ekspertė, turinti daugiau nei 15 metų patirties susijungimų ir įsigijimų, įmonių, komercinės teisės, akcininkų ginčų ir darbo teisės srityse. Unikali patirtis, sukaupta sprendžiant darbuotojų perkėlimo klausimus bei derybų su profesinėmis sąjungomis ir darbo tarybomis tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, tėra vienas iš aspektų, dėl kurių klientai renkasi Elegant Solution. Karolina Baronaitė-Birmontė vadovavo daugybei aukšto lygio projektų, konsultuodama Lietuvos ir tarptautinius klientus.

Karolinos hobis yra žirgai, tiksliau – dailusis jojimas. Dailusis jojimas yra žirgų sportas ir „menas“, kuriuo kartais siekiama išskirtinio meistriškumo įrodymo. Kartais tai vadinama tobulumo siekiu visą gyvenimą. Šis moto puikiai apibūdina Karoliną, nes tą ji daro kiekvieną dieną tiek darbe, tiek ir nedarbo metu. Visa tai tam, kad taptų jūsų patikima patarėja.

Prieš įkuriant advokatų profesinę bendriją Elegant Solution Karolina Baronaitė-Birmontė savo teisinę praktiką vystė vienoje žinomiausių advokatų kontorų Lietuvoje. Karolina kalba anglų bei rusų kalbomis ir yra Lietuvos Advokatūros narė.

Advokatė Karolina Baronaitė-Birmontė reitinge IFLR1000 įvardinta kylančia susijungimų ir įsigijimų

praktikos žvaigžde, o reitinge the Legal500 ji rekomenduojama darbo teisės klausimais.